NG Dance Crew - taneční škola, kurzy, street dance České Budějovice, jižní Čechy / Kalendář / Zápis do taneční sezóny 2019/2020

Zápis do taneční sezóny 2019/2020

1.8.2019 23:00 - 1.10.2019 08:00

DK Metropol

Přejeme krásný den,

CHCETE SE PŘIHLÁSIT DO NOVÉ TANEČNÍ SEZONY 2019/2020?

MUŽETE TAK UČINIT OD 1.SRPNA 2019 vyplněním elektronické přihlášky zde na webových stránkách

VYUŽIJTE IKONU "PŘIHLÁSIT SE DO TANEČNÍHO KURZU" NA ÚVODNÍ STRÁNCE (překlik přes logo)

Lze se také přihlásit osobně na DNECH OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které proběhnou ve dnech 5. a 6.září 2019 od 15:00 - 19:00 v prostorách naší školy. (viz aktuality)

- PŘIHLÁŠKA JE NEZÁVAZNÁ

- PRVNÍ LEKCI LZE VYZKOUŠET ZDARMA

nabízíme soutěžní i nesoutěžních skupiny nebo lekce pro maminky s dětmi od 3 let

Náš tým se skládá z lidí, kteří tancování zasvětili velkou část svého života. Tanec pro nás není jen práce, je to především velká vášeň a upřímná radost. A i když sbíráme mnohá ocenění, největší odměnou pro nás zůstává nadšení našich tanečníku, spokojenost rodičů a podpora jejich přátel. Spojuje nás láska k tanci i pohled na něj. Každodenní náplní naší práce je rozvoj lidské osobnosti, zvyšování pohybových dovedností a vytváření pozitivního prostředí, kam se budou tanečníci rádi vracet. Jsme jediná taneční skupina v Českých Budějovicích, která vyučuje Street Dance, a to ve všech věkových kategoriích i výkonnostních třídách. Street Dance patří mezi nejpestřejší taneční styly vůbec a lekce v tomto stylu patří po celém světě mezi ty nejvíce navštěvované. Věříme tak, že si ho zamilujete i Vy. My sami se tomuto stylu věnujeme už více jak 15 let.

Budeme se na vás těšit.

Vaše NG Dance Crew

Více info

Další akce

VÁNOČNÍ SHOW 2023

18. prosince 2023, 17:00

VÁNOČNÍ SHOW 2023

Vánoční show NG Dance Crew

Zápis do taneční sezóny 2019/2020  |  Kalendář  |  NG Dance Crew - taneční škola, kurzy, street dance České Budějovice, jižní Čechy

Partneři

Všech partnerů si moc vážíme a tímto jim chceme poděkovat.

FT Sun
Adidas
České Budějovice
Zde může být vaše logo

© 2023 NG Dance Crew & FT Sun