NG Dance Crew - taneční škola, kurzy, street dance České Budějovice, jižní Čechy / Kalendář / Litefeet workshops - Chrybaby and E Solo from NYC

Litefeet workshops - Chrybaby and E Solo from NYC

1.10.2019 16:00 - 21:00

DK Metropol

Přejeme krásný den,
srdečně vás zveme ve spolupráci s LFN CZ na úžasný workshop od legend až z NYC, kteří dělají tour po Evropě a z Londýna pojedou rovnou k nám do Č.Budějovic.

Než bude bližší info - nejprve vám představíme lektory

Chrybaby:
je jeden ze zakládající “otců” Hip Hop stylu nazývaný Litefeet. Jako zdroj ovlivňující jeho taneční cestu považuje jednoznačně to, že vyrůstal v Harlemu na konci 80. let a to byl jeho základ pro tanec, hudbu a inspirace pozvednout tento styl mezi mládeží a komunitami okolo něj stále až do teď.
Chrybaby vede lekce Litefeetu a Hip Hopu více než 10 let a v současnosti vede lekce např. v EXPG nebo Broadway Dance Center v NYC. Chrybaby pěstuje a udržuje litefeet kulturu naživu již po dobu 10ti let společně s NYC mládeží. V roce 2005 skrze kulturu utvořil Hip Hop organizaci nazývanou Bwreckfast club EAT. BFC EAT je základem pro budování a možnosti vyjádřit se pozitivním přístupem. Po té Chrybaby utvořil další THE LFN komunitu která spojuje všechny tanečníky tohoto stylu.
Ducky jeho vědomostem a propojením Hip hop a LF pracoval s umělci jako Chris Brown, Ron Browz, ASAP Ferg, Swag Kidz & Kiesza nebo spolupracoval s The Bad Boy Reunion Tour, Halo Awards, The View ABC TV Show, The Apollo Theater (Breakin’ Convention), Hot 97’s Summer Jam, UDO, Juste Debout & Yale University.
Chrybabyho vášeň spočívá v posílení mládeže s vědomím a tancem a pokračování v šíření kultury Litefeet a Hip Hop. Jeho odhodlání a láska ke kultuře změnila jeho život a inspirovala mnoho dalších kolem něj.
“Leveling up is my way of life. Level Up Amongst The Greatest.”

E Solo:
je jeden z prvotních litefeet tanenčníků a tvůrců původem z Brooklynu, New York.
Je profesionálním tanečníkem litefeetu již od roku 2007 a známý pro svuj “abstract” Litefeet styl ve kterém předvádí svůj talent a skills.
E Solo je též známý pro svou neustálou aktivitu v litefeet komunitě kde obhajuje a šíří směr tak jak byl vytvořen v tom nejlepší světle. Po dobu 9ti let je součástí legendární litefeet crew Team ROCKET.

Více info

Další akce

VÁNOČNÍ SHOW 2023

18. prosince 2023, 17:00

VÁNOČNÍ SHOW 2023

Vánoční show NG Dance Crew

Litefeet workshops - Chrybaby and E Solo from NYC  |  Kalendář  |  NG Dance Crew - taneční škola, kurzy, street dance České Budějovice, jižní Čechy

Partneři

Všech partnerů si moc vážíme a tímto jim chceme poděkovat.

FT Sun
Adidas
České Budějovice
Zde může být vaše logo

© 2023 NG Dance Crew & FT Sun