Den Otevřených Dveří 2020

10.9.2020 15:00 - 11.9.2020 18:00

DK Metropol, Taneční sály NG Dance Crew

Přejeme krásný den,
rádi bychom Vás pozvali 10.9. a 11.9. 2020 na Den Otevřených Dveří naší taneční skupiny.

Vždy od 15:00 - 18:00 hod.
 

Ten bude probíhat formou informačních schůzek a tanečních ukázek. Na našich tanečních sálech v DK Metropol (hl. vchodem doleva a do 2. patra za galerii)

S sebou nepotřebujete nic. Na místě se dozvíte všechny potřebné informace, obdržíte informační letáčky a zájemci si mohou odnést i nezávaznou přihlášku.

Na 16:00, 17:00 a 18:00 hod jsme si pro Vás navíc připravili i taneční ukázky. Či si s lektorem můžete vyzkoušet krátkou lekci...

Naše lekce jsou určené pro děti od 3 let až po mládež a dospělé a to na všech úrovních výkonu či zkušeností. Své místo si u nás najde opravdu každý, kdo má rád tanec, hudbu a chce se naučit něco nového.

Po zapsání jsou první lekce jsou zdarma.Náš tým se skládá z lidí, kteří tancování zasvětili velkou část svého života (taneční konzervatoř, trenérské lekce, pedagogické vzdělání, mnohaleté zkušenosti) . Tanec pro nás není jen práce, je to především velká vášeň a upřímná radost. A i když sbíráme mnohá ocenění, největší odměnou pro nás zůstává nadšení našich tanečníku, spokojenost rodičů a podpora jejich přátel. Spojuje nás láska k tanci i pohled na něj. Každodenní náplní naší práce je rozvoj lidské osobnosti, zvyšování pohybových dovedností a vytváření pozitivního prostředí, kam se budou tanečníci rádi vracet.Jsme jediná taneční skupina v Českých Budějovicích, která vyučuje Street Dance, a to ve všech věkových kategoriích i výkonnostních třídách.


Street Dance patří mezi nejpestřejší taneční styly vůbec a lekce v tomto stylu patří po celém světě mezi ty nejvíce navštěvované. Věříme tak, že si ho zamilujete i Vy. My sami se tomuto stylu věnujeme už více jak 15 let.

POKUD SE CHCETE PŘIHLÁSIT DO NOVÉ TANEČNÍ SEZONY 2020/2021 MŮŽETE TAK UČINIT OD 1.SRPNA 2020 vyplněním elektronické přihlášky na našich webových stránkách (následně obdržíte informační email o první lekci atd.) , nebo osobně na DNECH OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Těšíme se na vás
Vaše NG Dance Crew