Důležité informace

Důležité informace

Ahoj jsme NG DANCE CREW

-nejúspěšnější street dance taneční škola na jihu Čech s více než 15-ti letou tradicí. Vyučujeme styly street dance pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Naše kurzy nabízí široké taneční vzdělání, ale hlavně komunitu lidí, kteří mají společný zájem tvořit. Společně tvoříme vystoupení na Divadelní scéně DK Metropol 2x do roka, vystoupení na různé akce a účastníme se prestižních soutěží Czech Dance Masters a Taneční Skupina roku. Společně jsme dokázali obhájit titul Mistrů Čech a Druhých Vícemistrů v hiphop extralize. Jsme taneční rodina, nejlepší přátelé a společně chceme tanec v Českých Budějovicích dostat na co nejlepší úroveň a tím dětem nabídnout to nejlepší kreativní útočiště, které dokážeme vytvořit.

Náš tým se skládá z lidí, kteří tancování zasvětili velkou část svého života. Naši lektoři mají potřebné vzdělání: taneční konzervatoř, Akademii múzických umění v Praze, trenérské kurzy, pedagogické vzdělání, mnohaleté zkušenosti i úspěchy.  Tanec pro nás není jen práce, je to především velká vášeň a upřímná radost. A i když sbíráme mnohá ocenění, největší odměnou pro nás zůstává nadšení našich tanečníku, spokojenost rodičů a podpora jejich přátel. Spojuje nás láska k tanci i pohled na něj. Každodenní náplní naší práce je rozvoj lidské osobnosti, zvyšování pohybových dovedností a vytváření pozitivního prostředí, kam se budou tanečníci rádi vracet.

Street Dance patří mezi nejpestřejší taneční styly vůbec a lekce v tomto stylu patří po celém světě mezi ty nejvíce navštěvované. Věříme tak, že si ho zamilujete i Vy. My sami se tomuto stylu věnujeme už více jak 15 let.

CHCEŠ SE K NÁM PŘIDAT?

V sekci Taneční Kurzy si najdi přesně ten svůj a pošli nám přihlášku!

Jsme otevřeni úplně všem, kteří mají chuť zlepšovat se, společně tvořit a žít tancem. 

LEKCE ZAČÍNAJÍ OD 13. ZÁŘÍ 2022.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ (VIZ AKTUALITY)- je vypsaný na dny 5. a 6..září 2022, vždy od 15:00 - 18:00 hod. na našich tanečních sálech v DK Metropol. Pokud vám termín nebude vyhovovat, a chtěli byste získat o našich kurzech více informací, kontaktujte nás telefonicky a domluvíme se případně na náhradním termínu.

MÁŠ DOTAZ? Kontaktuj nás na e-mail ngdancecrew@gmail.com nebo na telefon 724060053.

PRVNÍ LEKCI LZE VYZKOUŠET ZDARMA

Přihlásit se

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.